Vincci Tenerife Golf****

Vincci Tenerife Golf****Vincci Tenerife Golf****Vincci Tenerife Golf****Vincci Tenerife Golf****Vincci Tenerife Golf****
Vincci Tenerife Golf****Vincci Tenerife Golf****

 Poloha: Teneriffe, středisko San Miguel de Abona, 22 km od letiště. Hotel poskytuje nádherný výhled na Atlantický oceán a je vzdálen 15 metrů od moře a cca 500 metrů od přírodní tmavé oblázkové pláže. Vzdálenost od golfových hřišť: 100 metrů Golf del Sur, 1,5 km Amarilla Golf, 21 km Golf Costa Adeje a 13 km Golf Las Américas.

 

Hotel: součástí hotelu je venkovní bazén (v zimních měsících vyhřívaný) a lázně, v nichž naleznete běžnou i parní saunu, bazén s proudící vodou a objednat si můžete masáže a kosmetické procedury. V hotelu nechybí ani velká slunná terasa s lehátky. Hotel Vincci Tenerife Golf provozuje bufetovou restauraci a bar s terasou a výhledem na moře. V hotelu je navíc tenisový kurt, fitness centrum, dětské hřiště a kulečník. Internetové připojení přes televizi je dostupné v hotelových pokojích za 5 EUR na hodinu. Několikrát týdně hotel provozuje animační programy pro děti i dospělé.

Ubytování: prostorné pokoje jsou zařízené v jemných, přírodních barvách, koupelna s vanou a sprchou,  WC, fén, TV, minibar, klimatizace, trezor. 


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

 • Las Americas Golf

  Las Americas Golf (par 72, 5.860 m, HCP 28/36) - rozsáhlé rovinaté hřiště těsně u moře, s potokem a vodopády, široké fairwaye lemované palmami. Hřiště je vhodné pro golfisty všech kategorií.
  Detail
  Las Americas GolfLas Americas Golf
 •  
 • Golf Del Sur

  Golf del Sur (par 36, 36, 36, 2959 m, 2957 m, 2853 m, HCP 28/36), nádherné 27-mi jamkové hřiště na břehu Atlantického oceánu s prostornými fairwayemi a bunkry s vulkanickým pískem, uprostřed bujné vegetace s palmami a obrovskými starými kaktusy. Severní devítka je umístěna v půvabné krajině, jižní devítka je technicky náročnější a nejnovější devítka Links se vyznačuje nádhernými výhledy do okolí. 
  Detail
  Golf Del SurGolf Del Sur
 •  
 • Costa Adeje

  Golf Costa Adeje (par 9, 18,2223, m,5889 m, HCP 28/36), 27-mi jamkové hřiště je technicky náročné s okouzlujícími výhledy na moře, hory a blízký ostrov Gomeru. Široké fayirwaye jsou lemovány vzrostlými palmami a strmými roklinami, greeny jsou obklopeny strategicky umístěnými bunkry. V roce 2003 se tu pořádalo Canarias Spanish Open obsazené nejlepšími evropskými hráči (Sergio Garcia, Severiano Ballesteros, Paul McGinley atd.).
  Detail
  Costa AdejeCosta Adeje
 •  
 • Amarilla Golf

  Amarilla Golf (par 72,6077 m, HCP 28/36), hřiště, které navrhl Donald Steel, bylo otevřeno v roce1989 a každoročně hostí význačný turnaj Tenerife Open. Hřiště se širokými fairwayemi je postaveno přímo na rozeklaném pobřeží Atlantiku a využívá tak naprosto netradiční prostor pro golf. Ohromí Vás skalnatá rokle, ale i nádherná květena připomínající japonské zahrady. Neskutečné jsou výhledy na moře. Hřiště je výzvou...
  Detail
  Amarilla GolfAmarilla Golf
 •  
 • Buenavista Golf

  Buenovista Golf (par 72, 5747 m, HCP 28/36). Malebné 18-ti jamkové hřiště leží na severozápadě Tenerife mezi Atlantickým oceánem a impozantním pohořím Teno. Hřiště, které navrhl Seve Ballesteros v souladu s harmonií s okolním prostředím, bylo otevřeno v roce 2003. Nádherné jsou výhledy na sopku i moře, některé jamky jsou v blízkosti útesů skalnatého prostředí.
  Detail
  Buenavista GolfBuenavista Golf