Amarilla Golf

Aktuální nabídka 6 zájezdů
Amarilla GolfAmarilla Golf

Amarilla Golf (par 72,6077 m, HCP 28/36), hřiště, které navrhl Donald Steel, bylo otevřeno v roce1989 a každoročně hostí význačný turnaj Tenerife Open. Hřiště se širokými fairwayemi je postaveno přímo na rozeklaném pobřeží Atlantiku a využívá tak naprosto netradiční prostor pro golf. Ohromí Vás skalnatá rokle, ale i nádherná květena připomínající japonské zahrady. Neskutečné jsou výhledy na moře. Hřiště je výzvou pro profesionální golfisty, ale na své si přijdou i méně zkušení golfisté. 


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7/4 se snídaní

Tour info
Ubytování: LA PLANTATION del SUR
Destinace: Tenerife
Zvolte termín:

Golfový balíček 7/4

Tour info
Ubytování: Vincci Tenerife Golf****
Destinace: Tenerife
Zvolte termín:

Blízké hotely

 • Vincci Tenerife Golf****

   Poloha: Teneriffe, středisko San Miguel de Abona, 22 km od letiště. Hotel poskytuje nádherný výhled na Atlantický oceán a je vzdálen 15 metrů od moře a cca 500 metrů od přírodní tmavé oblázkové pláže. Vzdálenost od golfových hřišť: 100 metrů Golf del Sur, 1,5 km Amarilla Golf, 21 km Golf Costa Adeje a 13 km Golf Las Américas.   Hotel: součástí hotelu je venkovní bazén (v zimních měsících vyhřívaný) a lázně,...
  Detail
  Vincci Tenerife Golf****Vincci Tenerife Golf****
 •  
 • LA PLANTATION del SUR

  Skvělý luxus hotel v koloniálním stylu, který byl navržen pro relaxaci. Ano, Vincci Selección La Plantación del Sur je splněným snem. Luxusní hotel s lázněmi v Playa del Duque je nejkrásnějším místě na pobřeží Adeje, je ideální pro dovolenou s dětmi, romantické pobyty, cestování s přáteli. Zažijte Tenerife ve velkém stylu a užijte si labužnické zážitky.
  Detail
  LA PLANTATION del SUR LA PLANTATION del SUR