Kypr

 • Aphrodite Hills

  Aphrodite Hills (par 70, 5.369 m) - náročné hřiště s překrásným výhledem na Středozemní moře se rozprostírá uprostřed olivovníků a rohovníků na dvou náhorních plošinách, které jsou odděleny hlubokou roklinou. Na sedmé jamce (par 3) musíte překonat  130 metrů hlubokou propast.  
  VíceAktuální nabídka 91 zájezdů
  Cena již od 1.490 KčTour info
  Aphrodite HillsAphrodite Hills
 •  
 • Elea Golf Course

  Elea Golf (par 71, 6.240 m) se nachází v prestižní oblasti Kypru a nabízí prvotřídní  golf v nádherném prostředí. Náročné hřiště navrhl legendární Nick Faldo, který využil přírodních vlastností krajiny. Hřiště je umístěno v kopcovité krajině ve 3 zonách. První jamky leží v bývalém sadu rohovníků. Druhá část vede pustou krajinou s ojedinělou místní vegetací a třetí část leží v krajině s velkolepými...
  VíceAktuální nabídka 91 zájezdů
  Cena již od 1.490 KčTour info
  Elea Golf CourseElea Golf Course
 •  
 • Korineum Golf & Country Club

  Korineum Golf & Country Club (par 72,6.232 m, HCP 28/36) – 18 jamkové hřiště, které bylo otevřeno v roce 2007, je vhodné pro golfisty všech kategorií. Hřiště je udržované ve výborném stavu po celý rok. Zvlněné fairwaye, z kterých jsou nádherné výhledy na moře a hory, jsou lemovány olivovníky a borovicemi. 2 jezera vytváří zajímavé vodní překážky.
  VíceAktuální nabídka 13 zájezdů
  Cena již od 14.890 KčTour info
  Korineum Golf & Country Club Korineum Golf & Country Club
 •  
 • Minthis Hills

  Minthis Hills (par 72, 6.060 m) - nejstarší hřiště na Kypru. Nachází se v areálu kláštera z 12.století a je charakterizováno klidným prostředím s fascinujícími výhledy na hory. Leží v nadmořské výšce 550 metrů, takže hra je osvěžující i uprostřed léta. Fairwaye jsou lemovány ovocnými stromy a vinnou révou. Zajímavá je hra při dozrávání vlašských ořechů.   
  VíceAktuální nabídka 91 zájezdů
  Cena již od 1.490 KčTour info
  Minthis HillsMinthis Hills
 •  
 • Secret Valley

  Secret Valley (par 72, 6.120 m) - nejprestižnější golfové hřiště na Kypru se nachází v proslulé oblasti Petra tou Romiou v místě narození Afrodity. Leží v malebném údolí obklopeném vzrostlými stromy a přírodními skalními útvary. Dlouhé zvlněné fairwaye se střídají s kratšími obtížnými úseky. Je třeba překonat rokle, stromořadí a vodní překážky. Greeny jsou lemovány velkými bunkry.
  VíceAktuální nabídka 91 zájezdů
  Cena již od 1.490 KčTour info
  Secret ValleySecret Valley