LA PLANTATION del SUR

LA PLANTATION del SUR LA PLANTATION del SUR LA PLANTATION del SUR LA PLANTATION del SUR LA PLANTATION del SUR
LA PLANTATION del SUR LA PLANTATION del SUR

Skvělý luxus hotel v koloniálním stylu, který byl navržen pro relaxaci. Ano, Vincci Selección La Plantación del Sur je splněným snem. Luxusní hotel s lázněmi v Playa del Duque je nejkrásnějším místě na pobřeží Adeje, je ideální pro dovolenou s dětmi, romantické pobyty, cestování s přáteli. Zažijte Tenerife ve velkém stylu a užijte si labužnické zážitky.

Hotel Vincci Selección La Plantación del Sur***** je hotel nacházející se na pobřeží Adeje. Jedná se o vyvýšenou oblast s krásnými zahradami, hotel u Playa del Duque, který vám poskytne jeden z nejlepších výhledů na jižní část ostrova Tenerife. Objevte jedinečná místa, jako je samotná vesnice Adeje, s neuvěřitelnými Barranco del Infierno, Arona, Teide a „Cliffs of the Giants“ (Acantilados de los Gigantes)… Hotel se nachází pouhých 20 minut od letiště Reina Sofía.


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

 • Golf Del Sur

  Golf del Sur (par 36, 36, 36, 2959 m, 2957 m, 2853 m, HCP 28/36), nádherné 27-mi jamkové hřiště na břehu Atlantického oceánu s prostornými fairwayemi a bunkry s vulkanickým pískem, uprostřed bujné vegetace s palmami a obrovskými starými kaktusy. Severní devítka je umístěna v půvabné krajině, jižní devítka je technicky náročnější a nejnovější devítka Links se vyznačuje nádhernými výhledy do okolí. 
  Detail
  Golf Del SurGolf Del Sur
 •  
 • Las Americas

  Golf Las Américas (par 72,5860 m, HCP 28/36), pečlivě udržované hřiště je charakterizováno širokými, rovnými fairwayemi, které lemují vysoké palmy. Na hřisti, které leží přímo na břehu moře, jsou potoky s vodopády. Hřiště je perfektně zasazeno do vulkanické krajiny. Je vhodné pro začátečníky i pokročilé hráče.
  Detail
  Las AmericasLas Americas
 •  
 • Costa Adeje

  Golf Costa Adeje (par 9, 18,2223, m,5889 m, HCP 28/36), 27-mi jamkové hřiště je technicky náročné s okouzlujícími výhledy na moře, hory a blízký ostrov Gomeru. Široké fayirwaye jsou lemovány vzrostlými palmami a strmými roklinami, greeny jsou obklopeny strategicky umístěnými bunkry. V roce 2003 se tu pořádalo Canarias Spanish Open obsazené nejlepšími evropskými hráči (Sergio Garcia, Severiano Ballesteros, Paul McGinley atd.).
  Detail
  Costa AdejeCosta Adeje
 •  
 • Amarilla Golf

  Amarilla Golf (par 72,6077 m, HCP 28/36), hřiště, které navrhl Donald Steel, bylo otevřeno v roce1989 a každoročně hostí význačný turnaj Tenerife Open. Hřiště se širokými fairwayemi je postaveno přímo na rozeklaném pobřeží Atlantiku a využívá tak naprosto netradiční prostor pro golf. Ohromí Vás skalnatá rokle, ale i nádherná květena připomínající japonské zahrady. Neskutečné jsou výhledy na moře. Hřiště je výzvou...
  Detail
  Amarilla GolfAmarilla Golf