Sana Sesimbra Hotel****

Aktuální nabídka 28 zájezdů
Sana Sesimbra Hotel****Sana Sesimbra Hotel****Sana Sesimbra Hotel****Sana Sesimbra Hotel****Sana Sesimbra Hotel****
Sana Sesimbra Hotel****Sana Sesimbra Hotel****

Poloha: Hotel Sana Sesimbra leží v půvabném přímořském městečku Sesimbra kousek od písečné pláže. Směrem do vnitrozemí kousek od hotelu je národní přírodní park Arrábida. Do centra města se dostanete za 5 minut, v blízkosti jsou golfová hřiště Aroeira I, Aroeira II, Quinta do Peru, Ribagolfe I, Ribagolfe II a Santo Estevão. Letiště v Lisabonu je vzdáleno 43 km.

 

Hotel: Čtyřhvězdičkový hotel svým hostům nabízí restauraci, krytý bazén, saunu, turecké lázně, vířivku, která je umístěna na střeše hotelu, stejně jako venkovní bazén a střešní bar, s nádherným výhledem. K dispozici je i biliár, hotelový trezor a Wi-Fi.  

Pokoje: prostorné pokoje s moderním nábytkem jsou klimatizované, většina s výhledem na pláž, k vybavení patří telefon, minibar, fén a televize.      


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 4/3

Tour info
Ubytování: Sana Sesimbra Hotel****
Destinace:
Zvolte termín:

  Golfový balíček 7/5

  Tour info
  Ubytování: Sana Sesimbra Hotel****
  Destinace:
  Zvolte termín:

   Golfový balíček 4 / 3

   Tour info
   Ubytování: Sana Sesimbra Hotel****
   Destinace:
   Zvolte termín:

    Golfový balíček 7 / 5

    Tour info
    Ubytování: Sana Sesimbra Hotel****
    Destinace:
    Zvolte termín:

     Blízká a partnerská hřiště

     • Aroeira Golf Resort

      Aroeira Golf Resort se skládá ze  dvou hřišť. Aroeira I (par 72, 6.044 m, HCP 28/36) je umístěno v borovém lese s množstvím přírodních jezer. Díky mikroklimatu lze hrát golf po celý rok. Bylo navrženo Frankem Penninkem a otevřeno v roce 1973. Je jedním z nejlepším v Evropě a hostilo Portuguese Open v letech 1996 a 1997. Hřiště Aroeira II ((par 72, 6.367 m, HCP...
      Detail
      Aroeira Golf ResortAroeira Golf Resort
     •  
     • Quinta do Peru Golf Course

      Quinta do Peru Golf Course (par 72, 5.645 m, HCP 28/36) – hřiště otevřené v roce 1994 je uznáváno jako 57. nejlepší hřiště v Evropě a patří do první desítky Top hřišť v Portugalsku. Bylo hostitelem mnoha mezinárodních soutěží. Se svými nádhernými výhledy na okolní hory a kapucínský klášter poskytuje potěšení amatérským hráčům, svojí obtížností však uspokojí každého profesionála. 
      Detail
      Quinta do Peru Golf Course Quinta do Peru Golf Course
     •  
     • Ribagolf Courses

          Ribagolf (par 72, 6.046 m, HCP 28/36) – vynikající golfový komplex, který leží 40 minut jízdy od Lisabonu. Skládá se ze dvou osmnáctek Ribagolf I a Ribagolf II.  Obě hřiště jsou rozložena na zvlněném terénu s dostatečným počtem vodních překážek s fairwayemi lemovanými starými korkovníky. Hřiště jsou zasazena v panenské přírodě v naprostém tichu.  První hřiště je o něco...
      Detail
      Ribagolf CoursesRibagolf Courses
     •  
     • Santo Estevão Golf

        Santo Estevão Golf (par 73, 6.034 m, HCP 28/36), jehož projektantem je známý architekt Donald Steel, bylo zprovozněno v roce 2004. Nachází v nedotčené lesnaté krajině v regionu Ribatejo, 30 minut východně od letiště v Lisabonu. Hřiště je mírně zvlněné. Se širokými fairwayemi umožňuje relativně snadný golf.
      Detail
      Santo Estevão GolfSanto Estevão Golf