Quinta do Lorde*****

Aktuální nabídka 8 zájezdů
Quinta do Lorde*****Quinta do Lorde*****Quinta do Lorde*****Quinta do Lorde*****Quinta do Lorde*****
Quinta do Lorde*****Quinta do Lorde*****

 

Poloha: Zcela nový pětihvězdičkový resort leží na pláži na poloostrově Ponta de S.Lourenco na východní straně ostrova. Letiště je vzdáleno 15 minut jízdy a Funchal 20 minut. Golfové hřiště Palheira Golf je vzdáleno 30 km a Santo da Serra Golf Club 18 km.

 

Hotel: Luxusní hotel s veškerým vybavením je obklopen nádhernou krajinou. Pokoje jsou rozmístěny v 5 samostatných budovách. K dispozici je 6 restaurací a barů, herna, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, přímý vstup do moře, Wi-Fi zdarma. Za poplatek vstup do lázní, půjčovna loděk a fitness.   

Ubytování: Standardní pokoje mají klimatizaci, TV, psací stůl, minibar, Wi-Fi, v koupelně je vana a sprchový kout, fén, župan, dále trezor, kávovar, možnost přípravy čaje. Pokoje mají balkón, přičemž pokoje s přímým výhledem na moře jsou za příplatek.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7 / 7 unlimited golf

Tour info
Ubytování: Quinta do Lorde*****
Destinace:
Zvolte termín:

  Golfový balíček 7 nocí

  Tour info
  Ubytování: Quinta do Lorde*****
  Destinace:
  Zvolte termín:

   Golfový balíček 7 / 7 unlimited golf

   Tour info
   Ubytování: Quinta do Lorde*****
   Destinace:
   Zvolte termín:

    Balíček 7 nocí

    Tour info
    Ubytování: Quinta do Lorde*****
    Destinace:
    Zvolte termín:

     Blízká a partnerská hřiště

     • Palheiro Golf

      Palheiro (par 72, 6.086 m, HCP 28/36) - 500 metrů nad mořem uprostřed subtropické vegetace s výhledy na horské masívy Madeiry a na Atlantický oceán leží nádherné mistrovské hřiště. Celoročně provozované hřiště navrhl proslulý architekt golfových hřišť Cabell B.Robinson. Hřiště využívá kopcovitého terénu s hlubokými údolími. Hřiště se vyznačuje členitými fairwayemi, strategicky umístěnými bunkry a zvlněnými...
      Detail
      Palheiro GolfPalheiro Golf
     •  
     • Santo da Serra Golf Club

      Santo da Serra: 27-mi jamkové hřiště tvoří 3 devítky: Machico (par 9, 3.014 m), Desertas (par 9, 3.078 m) a Serras (par 9, 2.911 m). Jeho historie sahá až do roku 1937, kdy bylo vytvořeno. V roce 1991 bylo rekonstruováno do současné podoby Roberem Trent Jonesem. Hřiště, které je velmi kopcovité,  leží v nádherné krajině. Vzhledem k nadmořské výšce 600 metrů poskytuje panoramatické výhledy na pobřeží a hory...
      Detail
      Santo da Serra Golf ClubSanto da Serra Golf Club