Pannonia Golf Course

Pannonia Golf Course Pannonia Golf Course

Pannonia Golf Course leží uprostřed panenské přírody. Hřiště, které patří k nejlepším v Maďarsku, navrhl renomovaný architekt Hans-Georg Erhardt. Leží na kopcovité krajině a vyznačuje se perfektně udržovanými fairwayemi a greeny. Hřiště uspokojí hráče všech kategorií.

par 72, 6.192 m, 28/36


Mapa

Blízké hotely

 • Old Lake Golf Resort

  Poloha Nádherné prostředí severního Maďarska, 2 km od města Tata, přímo u golfového hřiště Old Lake Gold Club. Hřiště Pannonia Golf Club je vzdáleno 30 km. Z Prahy je resort vzdálen 460 km, z Brna 260 km a z Budapešti 67 km. Hotel Elegantní hotel se 33 pokoji leží uprostřed nedotčené přírody. K dispozici je restaurace,  bar, bowling, stolní fotbal, šipky, biliard a tenisový...
  Detail
  Old Lake Golf ResortOld Lake Golf Resort
 •  
 • Atrium Fashion Hotel****

  Poloha: Atrium Fashion Hotel leží v centru Budapešti pár kroků od stanice metra. Všechny historické památky jsou snadno dostupné pěší chůzí. Hotel: Butikový hotel s moderním zařízením je uschován v budově s klasickou architekturou. Hotel má originální design - pokoje jsou umístěny kolem vnitřního nádvoří, kde se podávají snídaně. Nádvoří má skleněnou střechu. Po snídani se změní v bar a večer...
  Detail
  Atrium Fashion Hotel**** Atrium Fashion Hotel****
 •  
 • Atrium Fashion Hotel ****

  Hotel postavený v roce 2007 nabízí 57 pokojů se zvukotěsnými okny a s příslušenstvím pro přípravu čaje/kávy. K vybavení patří klimatizace, lobby, 24-hodinová recepce a check-out servis, hotelový trezor, výtah, kavárna, bar, snídaňová místnost, a konferenční prostory. WLAN přístup k internetu, prádelna a půjčovna jízdních kol jsou také poskytovány. Snídaně formou bufetu se podává v proskleném hotelovém atriu.
  Detail
  Atrium Fashion Hotel ****Atrium Fashion Hotel ****
 •  
 • Zara Continental Hotel ****+

  Hotel Zara Continental Budapest je designový hotel, který se nachází v památkově chráněné budově v secesním stylu a na místě bývalých lázní Hungaria. Hotel má 272 pokojů , má unikátní střešní wellness a fitness.  Součástí hotelu je střešní zahrada o velikosti 150 m² s venkovním a krytým bazénem. Všechny pokoje mají zvukotěsná okna, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a satelitní LCD TV.
  Detail
  Zara Continental Hotel ****+Zara Continental Hotel ****+