Hotel Livada*****

Hotel Livada*****Hotel Livada*****Hotel Livada*****Hotel Livada*****Hotel Livada*****
Hotel Livada*****Hotel Livada*****

Poloha:

Hotel Livada Prestige je luxusní 5* hotel, který se nachází ve vyhlášeném lázeňském městě Moravske Toplice na severovýchodě Slovinska poblíž maďarských hranic. Vzdálenost od Mariboru je cca 60 km, od Prahy 550 km a z Brna 350 km. Hotel leží v centru lázeňského komplexu Terme 3000, jehož aquapark je hostům hotelu zdarma k dispozici. V bezprostřední blízkosti hotelu je 18-ti jamkové  golfové hřiště Livada golf course.

Hotel:

Luxusní hotel využívá místní specialitu – černou termální pramenitou vodu. Hostům jsou k dispozici: restaurace s místními specialitami i mezinárodními pokrmy, 3 bary (o víkendu s doprovodem pianisty), 2 venkovní vyhřívané bazény (jeden s černou minerální vodou) a 4 vnitřní bazény, zdarma sauna a fitness, za poplatek tenisový kurt, masáže, pronájem kol, kadeřnické a kosmetické služby. Kabelové připojení k internetu je ve všech pokojích zdarma, stejně jako parkování u hotelu. Stravování – snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 4 menu.

Ubytování:

Prostorné a elegantní klimatizované dvoulůžkové pokoje s Sat-TV, minibarem a trezorem. V koupelnách je vana nebo masážní sprchový kout s černou i pitnou minerální vodou, fén, župany, papuče a osušky. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu.


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

  • Livada Golf Course

    Livada Golf Course (par 72, délka 5.934 m, HCP 36/36) je 18-ti jamkové golfové hřiště Livada Golf leží v Moravských Toplicach přímo u hotelu Livada. Rozprostírá se na 50 hektarech a je součástí turistického komplexu Terme 3000. Hřiště je vhodné pro začátečníky i pokročilé golfisty. Po relativně snazších úvodních jamkách se dostaví vodní překážky a hojně umístěné bunkry. Fairwaye jsou široké a zvlněné greeny...
    Detail
    Livada Golf CourseLivada Golf Course