Grand hotel Primus****

Aktuální nabídka 1 zájezdů
Grand hotel Primus****Grand hotel Primus****Grand hotel Primus****Grand hotel Primus****Grand hotel Primus****
Grand hotel Primus****Grand hotel Primus****

Poloha: Severovýchod Slovinska, 1 kilometr od centra malebného historického města Ptuj. Vzdálenost od Prahy je cca 615 km, odz Brna cca 415 km.

Hotel: Grand Hotel Primus je středně velký hotel se 119 pokoji. Hotel byl pojmenován podle slavného římského generála Marca Antonia Prima, který proslavil nejstarší město Slovinska ve světě. Římská historie se tu objevuje na každém kroku: hosté hotelu mohou relaxovat ve wellness centru v římském stylu, nebo si pochutnat na kulinářských lahůdkách připravených na základě receptů z dávné minulosti. Součástí hotelového komplexu je golfové hřiště Ptuj Golf Course. Vedle hotelu je velký termální vodní park Olympic, který uspokojí hosty věkových kategorií. Jsou tu vnitřní a venkovní bazény, obrovské vodní skluzavky, pomalu tekoucí řeky i bazén s vlnami. Sočástí hotelu je fitness centrum, hosté mohou využívat bezplatně kabelové internetové připojení a wifi.

 

Ubytování: Pokoje jsou klimatizované a komfortně zařízené. Každý pokoj má koupelnu s fénem, županem a ručníky, kabelovou LCD TV, internetové připojení, telefon, trezor a mini bar. Většina pokojů má balkon. Za příplatek lze využívat Superior pokoje, které jsou vybaveny vanou s termální vodou.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 2 / 2

Tour info
Ubytování: Grand hotel Primus****
Destinace:
Zvolte termín:

  Blízká a partnerská hřiště

  • Golf Course Ptuj

   Golf Course Ptuj (par 71, délka 5.727 m) je krásné nepříliš náročné hřiště, kde si můžete v poklidu vychutnat bohatou místní přírodu. Na své si ovšem přijdou i zdatnější hráči, kteří použijí profesionální odpaliště. Na hřišti je mnoho vodních překážek, zajímavá je čtrnáctá tříparová ostrovní jamka.  
   Detail
   Golf Course PtujGolf Course Ptuj