Skiper Resort****

Aktuální nabídka 5 zájezdů
Skiper Resort****Skiper Resort****Skiper Resort****Skiper Resort****Skiper Resort****
Skiper Resort****Skiper Resort****

Poloha: Apartmány Skiper leží na severu Chorvatska v malé přímořské vesničce  Alberi nedaleko letoviska Savudrija, 10 km od Umagu. V těsné blízkosti komplexu je golfové hřiště Adriatic.

Skiper Resort je moderní prázdninový komplex s vlastní soukromou pláží s betonovými platy. Leží  v udržované zahradě s bazénem s lehátky a slunečníky. Klimatizovaná restaurace nabízí nádherný výhled na moře. Součástí resortu je i dětské hřiště, sportovní centrum se 4 tenisovými kurty a fitness centrum.

Apartmány: klimatizované apartmány jsou vybaveny satelitní TV, trezorem, Wi-Fi, koupelnou s WC, balkonem nebo terasou. Kuchyňský kout s nádobím má elektrický sporák, ledničku a kávovar. Apartmány jsou určeny pro 2 – 6 osob. Každý apartmán má parkovací místo.

Apartmány Junior (35 - 45 m2) pro 2 – 4 osoby mají jednu ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelnu s WC a terasa směrem k moři.

Apartmány Family (75 – 85 m2) pro 4 – 6 osob jsou poschoďové. V přízemí je obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, terasa směrem k moři.  V patře je jedna ložnice s manželskou postelí a balkonem, jedna ložnice se 2 oddělenými lůžky, koupelna s vanou a WC.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7/3

Tour info
Ubytování: Skiper Resort****
Destinace: Chorvatsko
Zvolte termín:

Blízká a partnerská hřiště

  • Golf Club Adriatic

    Golf Adriatic - profesionální golfové hřiště Golf Adriatic s parem 72 měří 6360 metrů.  Vzhledem k umístění poblíž moře může hrát velkou roli stejně jako u ostatních podobných hřišť vítr, bunkry jsou strategicky umístěny a greeny lehce zvlněny. Hřiště perfektně splynulo s krajinou a je charakterizováno přírodními jezírky se skálami a stále zelenou vegetací typickou...
    Detail
    Golf Club AdriaticGolf Club Adriatic