Residence Experia

Aktuální nabídka 9 zájezdů
Residence ExperiaResidence ExperiaResidence ExperiaResidence ExperiaResidence Experia
Residence ExperiaResidence Experia

Poloha

Nádherná poloha 3 km od jezera Lago di Garda, 3 km od centra Peschieri a 15 km od letiště ve Veroně.  Residence leží uprostřed golfového hřiště Golf Club Paradiso.

 

Residence

Exkluzivní nová residence se skládá ze 31 apartmánů různých velikostí od 60 do 100 metrů čtverečních. Všechny apartmány mají terasu nebo zahrádku. Residence je umístěna v nádherné přírodě v naprostém klidu. K dispozici je venkovní bazén, rozlehlá zahrada, možnost grilování, posilovna, tenis. Za poplatek krásné lázně se saunou, tureckými lázněmi a  masáže v budově s Wellness vzdálené cca 150 metrů. WiFi na recepci je zdarma.  V letní sezoně zdarma shuttle bus do centra Peschiery.

Ubytování: komfortní apartmán jsou vhodné jak pro jednotlivé páry, tak pro skupiny či rodiny. Každý apartmán je vybaven klimatizací/topením. Parkování aut je zdarma.

Bilo 2 v přízemí (54 m², 2 osoby): dvoulůžková ložnice se sprchovým koutem či vanou, obývací jídelna s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou.

Bilo 4 v prvním a druhém patře (64 m², 2 + 2 osoby): 1.patro: koupelna s vanou, obývací jídelna s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby a terasa. 2.patro: ložnice s manželskou postelí, s mansardovou střechou a koupelnou se sprchovým koutem.

Trilo 6 v přízemí + suterén (84 m², 4+2 osoby): v přízemí: koupelna s vanou, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Suterén: ložnice s manželskou postelí a s francouzským oknem, dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem.

Quadrilo 7 v přízemí + suterén (92 m², 6+1 osoba): v přízemí: koupelna se sprchou nebo vanou, obývací jídelna s kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice. Suterén: ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, s francouzským oknem, dvoulůžkový pokoj, koupelna s WC.

 


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Ubytování bez golfu 1/0 (čtyřlůžkový apartmán)

Tour info
Ubytování: Residence Experia
Destinace:
Zvolte termín:

  Ubytování bez golfu 1/0 (šestilůžkový apartmán)

  Tour info
  Ubytování: Residence Experia
  Destinace:
  Zvolte termín:

   Ubytování bez golfu 1/0 (sedmilůžkový apartmán)

   Tour info
   Ubytování: Residence Experia
   Destinace:
   Zvolte termín:

    Blízká a partnerská hřiště

    • Garda Golf

     Golf Garda  - experti považují tento resort za jeden z nejlepších, které byly vybudovány za posledních 15 let. Rozprostírá se na ploše 110 hektarů a byl navržen britskými architekty. Hřiště se nachází mezi Rocca di Manerba, hradem Soiano a kopci Valtenesi, která zaručují ohromující panoramatický výhled na okolní krajinu zdobenou cypřiši, olivovníky, stoletými duby a borovicemi. 27...
     Detail
     Garda GolfGarda Golf
    •  
    • Arzaga Golf Club

     Arzaga  Golf Club 27 jamek - 18-ti jamkové hřiště je dílem Jacka Nicklause juniora a devítku projektoval Gary Player, což samo o sobě svědčí o kvalitách hřiště. Hřiště leží mezi jezerem Garda a Alpami. Díky pěti různým odpalištím na každé jamce mohou hřiště hrát jak hráči s vyšším handicapem, tak i profesionálové. Fairwaye jsou mírně zvlněné a dosti široké, je zde...
     Detail
     Arzaga Golf ClubArzaga Golf Club
    •  
    • Chervo San Vigilio

     Chervo San Vigilio 27 jamek je tvořeno 3 devítkami - Benaco (par 36, 3.107 m, HCP 54/54), Solferino (par 36, 2.964 m, HCP 54/54) a San Martino (par 35, 2.846 m, HCP 54/54). Hřiště je jedinečné svojí vegetací a svým historickým pozadím hrabství San Vigilio. Vzhledem k velkým rozdílům mezi jednotlivými odpališti na každé jamce je hřiště uzpůsobeno začátečníkům s handicapem 54 i...
     Detail
     Chervo San VigilioChervo San Vigilio
    •  
    • Bogliaco Golf

     Bogliaco Golf 18 jamek - leží v malebném údolí 100 metrů nad jezerem Garda a poskytuje nádherný výhled na celé jezero. Hřiště je obklopeno typickou středomořskou vegetací, jako je oleandr, vavřín, cypřiše a olivovníky. To vše spolu s panoramatem okolních hor činí hřiště výjimečným. Perfektně udržované fairwaye nejsou příliš dlouhé, avšak je třeba je hrát s velkou přesností....
     Detail
     Bogliaco GolfBogliaco Golf
    •  
    • Golf Club Verona

     Golf Club Verona 18 jamek, je velkolepé a okouzlující hřiště. Leží v mírné kopcovité krajině mezi Veronou a jezerem Garda. Disponuje širokými zvlněnými fairwyaemi, které se klikatí kolem 2 jezírek a několika příkopů. Hřiště je dostatečně obtížné, jednotlivé jamky jsou velmi rozmanité.
     Detail
     Golf Club VeronaGolf Club Verona
    •  
    • Franciacorta Golf

     Franciacorta Golf 27 jamek se skládá z osmnáctky (par 73, 5.921 m, HCP 36/36)a devítky (par 34, 2.593 m, HCP 36/36). Leží 35 minut jízdy od jezera Garda uprostřed bývalé vinařské oblasti s množstvím malých jezer, potoků a pečlivě udržovaných květinových záhonů. Hřiště poskytuje jedinečný golfový zážitek a nejen ten. Okolí je známé pěstováním vína, právě tady se vyrábí nejlepší Prosecco na...
     Detail
     Franciacorta GolfFranciacorta Golf
    •  
    • Villafranca Golf

     Villafranca  18 jamek - ideální hřiště pro relaxaci. Je umístěno 25 minut jízdy od jezera Garda mezi poli a loukami, kde harmonicky zapadá do rovinaté krajiny. Udržované fairwaye mezi vzrostlými stromy navozují pocit klidu. Po hře si můžete odpočinout u místního vynikajícího vína v klubovně z 19.století.
     Detail
     Villafranca GolfVillafranca Golf
    •  
    • Golf Paradiso

     Golf Paradiso (par 71, 5.569 m, HCP 36/36).  Resort Golf Paradiso byl navržen a vybudován známým americkým architektem Jimem Faziem u jezera Lago Di Garda v morénových kopcích. Mírné a příznivé klima u jezera umožňuje celoroční hraní golfu. Cypřiše, vinice, olivovníky a staré duby vytváří harmonii spolu s modravým jezerem a vykreslují typickou italskou scenérii, kterou si oblíbili umělci...
     Detail
     Golf ParadisoGolf Paradiso