Hotel I Monasteri Golf Resort****

Aktuální nabídka 3 zájezdů
Hotel I Monasteri Golf Resort**** Hotel I Monasteri Golf Resort**** Hotel I Monasteri Golf Resort**** Hotel I Monasteri Golf Resort**** Hotel I Monasteri Golf Resort****
Hotel I Monasteri Golf Resort**** Hotel I Monasteri Golf Resort****

Poloha: hotel se nachází v jihovýchodní části Sicílie 12 km od moře mezi městy Syrakusy (12 km) a Noto, které je uznané jako světové kulturní dědictví UNESCO. Přímo v resortu hotelu je golfové hřiště I Monasteri. Letiště v Catanii je vzdáleno 65 km.

Hotel: luxusní hotel vznikl na bázi původního benediktinského kláštera, který postupně vlastnily staré šlechtické rody. Hotel leží uprostřed palmových, olivových a citronových hájů.

K dispozici je restaurace, bar, WLAN v ceně, bazén, vířivka, parkoviště. Za poplatek lehátka a slunečníky na pláži, vstup do hotelových lázní včetně fitness a masáže.

Ubytování:

Pokoje Classic (cca 30 m2), elegantně zařízené, Sprcha/WC, fén TV, telefon, trezor, minibar, klimatizace/topení, výhled do zahrady.

Pokoje Superior (cca 35 m2) s terasu s výhledem na golf.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7/unlimited golf

Tour info
Ubytování: Hotel I Monasteri Golf Resort****
Destinace: Sicílie
Zvolte termín:

  Golfový balíček 5/unlimited golf

  Tour info
  Ubytování: Hotel I Monasteri Golf Resort****
  Destinace: Sicílie
  Zvolte termín:

   Golfový balíček 3/unlimited golf

   Tour info
   Ubytování: Hotel I Monasteri Golf Resort****
   Destinace: Sicílie
   Zvolte termín:

    Blízká a partnerská hřiště

    • I Monasteri Golf

     I Monasteri golf (par 71, 6.520 m, HCP 36/36) – 18 jamkové hřiště leží v krásné krajině uprostřed citrusové plantáže. Hřiště, které je nové, navrhli prezident italských architektů golfových hřišť David Mezzecane spolu se svým bratrem Vincenzem. Hřiště kopíruje přírodní ráz krajiny, jsou tu pozůstatky kamenných zdí, vyprahlé části hřiště se střídají s vlhkými oblastmi se 4 propojenými jezery. Hřiště...
     Detail
     I Monasteri GolfI Monasteri Golf