Hotel Ajda****+

Hotel Ajda****+Hotel Ajda****+Hotel Ajda****+Hotel Ajda****+Hotel Ajda****+
Hotel Ajda****+Hotel Ajda****+

Poloha:

Hotel Ajda****+ se nachází v lázeňském městě Moravske Toplice na severovýchodě Slovinska poblíž maďarských hranic. Vzdálenost od Mariboru je cca 60 km, od Prahy 550 km a z Brna 350 km. Hotel leží v centru lázeňského komplexu Terme 3000, jehož aquapark je hostům hotelu zdarma k dispozici. Kousek od hotelu je 18-ti jamkové  golfové hřiště Livada golf course.

Hotel:

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace s místními specialitami i mezinárodními pokrmy, bar a taverna, vnitřní i venkovní bazén, zdarma fitness a sauna, za poplatek solárium, masáže, kadeřnické a kosmetické služby. Každý den probíhá vodní aerobik. Kabelové připojení k internetu je ve všech pokojích zdarma, stejně jako parkování u hotelu. Ve všech prostorách hotelu je zdarma Wi-Fi. Stravování – snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu. Hosté hotelu Aida mohou zdarma využívat aqvapark Terme 3000, kde se mimo jiné nacházejí vnitřní a venkovní bazény, skluzavky a 2 tobogány o délce 140 a 170 metrů. Za poplatek je v aqvaparku wellness centrum, tenisové a badmintonové kurty, půjčovna kol.

 

Ubytování:

 

Prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje s Sat-TV, minibarem a trezorem. V koupelnách je vana se sprchou, fén, župany. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu.

 


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

  • Livada Golf Course

    Livada Golf Course (par 72, délka 5.934 m, HCP 36/36) je 18-ti jamkové golfové hřiště Livada Golf leží v Moravských Toplicach přímo u hotelu Livada. Rozprostírá se na 50 hektarech a je součástí turistického komplexu Terme 3000. Hřiště je vhodné pro začátečníky i pokročilé golfisty. Po relativně snazších úvodních jamkách se dostaví vodní překážky a hojně umístěné bunkry. Fairwaye jsou široké a zvlněné greeny...
    Detail
    Livada Golf CourseLivada Golf Course