Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****

Aktuální nabídka 1 zájezdů
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****

Poloha: Hotel leží přímo u nádherné 1,5 km dlouhé písečné pláže. Centrum města Ras Al Khaimah je cca 2 km, golfové hřiště Tower Links cca 7 km a golfové hřiště Al Hamra cca 28 km. Letiště v Dubaji je vzdáleno 90 km.

 

Hotel: Moderní rozsáhlý resort s hlavní budovou a vilami je vystavěn v tradičním arabském stylu. K dispozici je 12 restaurací s vynikající kuchyní, bary, bazénový bar, bar na pláži, 6 bazénů s regulovanou teplotou vody, lehátka se slunečníky u bazénu i na pláži, v ceně whirlpool, sauna a fitness. Za poplatek masáže a služby Spa. WiFi je za poplatek.

Ubytování: Deluxe pokoje v hlavní budově: cca 48 m2, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dosp.osobu nebo 2 přistýlek pro děti jsou komfortní a elegantní. Koupelna s vanou a oddělenou sprchou, fén, župan, rádio, telefon, trezor, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, klimatizace, balkón nebo terasa s výhledem na moře. Villy Superior: cca 73 m2, leží podél bazénu. Možnost přistýlky pro dosp.osobu nebo 2 přistýlek pro děti.

 

Stravování: snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze a All Inclusive.

All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje u barů od 12 do 24 hodin.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7/5

Tour info
Ubytování: Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****
Destinace: Spojené arabské emiráty
Zvolte termín:

Blízká a partnerská hřiště

 • Tower Links

  Tower Links (par 72, 6.583 m, HCP 28/36). Hřiště, přestože vzniklo uprostřed písečných dun, působí svěžím dojmem s dostatkem zeleně a vodních překážek. Je lemováno mangrovníkovou rezervací a poskytuje příjemné výhledy na pohoří Hajar. Je levnější alternativou hřišť v Dubai a není tak frekventované. Příjemné jsou i ceny jídla a golfového vybavení v místní klubovně. Zvláštností je noční osvětlení druhé devítky....
  Detail
  Tower LinksTower Links
 •  
 • Al Hamra

  Al Hamra ( par 72, 6.645 m, HCP 28/36) bylo otevřeno v roce 2007 dle návrhu švýcarského architekta Petera Harradina. Vine se podél jedné z lagun přímo u Perského zálivu. Hřiště je v přímém kontrastu s písečnými dunami v okolí. Je tu množství vodních překážek (hřiště leží 1 - 8 metrů nad mořem) a hřiště působí svěžím dojmem.
  Detail
  Al HamraAl Hamra