Golf Resort Inverness

Golf Resort InvernessGolf Resort InvernessGolf Resort InvernessGolf Resort InvernessGolf Resort Inverness
Golf Resort InvernessGolf Resort Inverness

Poloha: Florida, město Inverness, 25 km od pobřeží Mexického zálivu, 80 km severně od Tampy a 72 km západně od Orlanda. V těsné blízkosti je 7 golfových hřišť, jejichž unlimited golf je již zahrnut v ceně ubytování.

Golf

V ceně ubytování je možnost unlimited golfu na 7 hřištích, které se nacházejí v blízkosti resortu. Na výběr jsou tato hřiště:

Lakeside Golf Club                         přímo v resortu

Citrus Springs Golf Club                   10 minut jízdy

Plantation Golf Club                         49 minut jízdy

Silver Springs Shores Golf Club         45 minut jízdy

Juliette Falls Golf Club                      25 minut jízdy

Sky View at Terra Vista Golf Club       10 minut jízdy

The Oaks at Citrus Huills Golf Club    10 minut jízdy

Brentwood at Terra Vista Golf Club     10 minut jízdy

The Meadows at Citrus Hills Golf Club 10 minut jízdy

Ubytování: Golf Resort Inverness nabízí ubytování v samostatných vilách s vlastním bazénem, které se od sebe liší velikostí a výbavou, nebo v apartmánech Condo umístěných ve dvoupodlažních nízkých budovách. Všechny byty mají plně vybavenou kuchyň (lednice, myčka, trouba, sporák, kávovar, atd.), obývací pokoj s jídelním koutem, 2 – 4 ložnice a 2 – 3 koupelny. V každém bytě je kabelová TV, telefon a zdarma Wifi. K vybavení bytů patří i pračka, sušička a žehlící prkno. V ložnicích je povlečení a koupelnách jsou ručníky. Areál nabízí jízdu na koních, rybaření, kanoistiku, jízdu na kole a pěší turistiku, každý host má volný vstup do fitness.   

Comfort villa

Prostorná luxusní vila s vlastním bazénem a terasou. Plně vybavená kuchyň, velký obývací pokoj s jídelním koutem, 2 koupelny a 2, 3 nebo 4 ložnice. 

Golf View Villa

Prostorná luxusní vila s vlastním bazénem leží přímo na golfovém hřišti Lakeside Golf Club. Plně vybavená kuchyň, velký obývací pokoj s jídelním koutem, 2 koupelny a 3 nebo 4 ložnice. 

Executive Villa

Prostorná luxusní vila s vlastním bazénem, jacuzzi a velkou sluneční terasou. Plně vybavená kuchyň, velký obývací pokoj s jídelním koutem, 3 koupelny a 3 nebo 4 ložnice. 

Apartmány Condo

Apartmány v nízkopodlažní budově jsou umístěné v přízemí nebo prvním poschodí. Z terasy je výhled na 18 jamku. Velký byt s otevřenou kuchyní, velkým obývacím pokojem s jídelním koutem, 2 koupelny a 2, 3 nebo 4 ložnice. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

 • Lakeside Golf Club

  Lakeside Golf Club (par 71, 5.765 metrů) - 18-ti jamkové mistrovské hřiště má velké zvlněné greeny a široké fairwaye, které jsou lemovány borovými a dubovými háji. Na hřišti je 51 bankrů. Čtyři jamky se točí kolem opuštěného fosfátového dolu, řada fairwayí je ve tvaru „doglegs“.  
  Detail
  Lakeside Golf ClubLakeside Golf Club
 •  
 • Citrus Springs Golf Club

  Citrus Springs Golf Club (par 72, 6.078 metrů) – první devítka byla otevřena v roce 1973 za účasti Gena Sarazena. Druhá devítka byla zprovozněna v roce 1977. Autorem obou hřišť je Charles Almony. Uspořádání a zvlněný terén připomínají hřiště severní Karolíny. Fairwaye nejsou široké, takže míček může uvíznout mezi staletými duby, které lemují malebné fairwaye. Některé jamky mají ostré zatáčky a vyvýšené...
  Detail
  Citrus Springs Golf ClubCitrus Springs Golf Club
 •  
 • Silver Springs Shores Golf Club

  Silver Springs Shores Golf Club (par 72, 5.885 metrů) – 18-ti jamkové hřiště, které navrhl legendární architekt Reskond Muirhead, bylo otevřeno v roce 1969. Hřiště je náročné, vodní překážky zasahují na 8 jamkách, greeny jsou zvlněné. Hřiště hostilo mnoho prestižních profesionálních akcí. Hřiště je i domovem téměř všech druhů živočichů Floridy – žijí tu jeleni, divocí krocani, aligátoři a plešatí orli.
  Detail
  Silver Springs Shores Golf ClubSilver Springs Shores Golf Club
 •  
 • Juliette Falls Golf Club

  Juliette Falls Golf Club (par 72, 6056 metrů) – když byl v roce 2008 Juliette Golf Club poprvé otevřen,  hned se zařadil mezi 5 nejlepších nových hřišť v USA. Na rozdíl od většiny hřišť na Floridě, která jsou rovinatá, připomíná Juliette horské kopce a sjezdovky. Scenérii doplňují 4 vodopády a několik umělých jezer. Hřiště se drží mezi top 10 na Floridě.  
  Detail
  Juliette Falls Golf Club Juliette Falls Golf Club
 •  
 • Sky View at Terra Vista Golf Club

  Sky View at Terra Vista Golf Club (par 72, 5.999 metrů) je jedním z nejlepších hřišť na Floridě. Je posazen na krásném svahu Terra Vista v Citrus Hills. Vzhledem k vysoké nadmořské výšce (na Floridu úctyhodných 250 metrů nad mořem) poskytuje hřiště nádherné panoramatické výhledy. Skyview bezpochyby splňuje požadavky nejnáročnějších hráčů. Zachovalá přírodní krása okolí povýšená mírně zvlněnými kopci...
  Detail
  Sky View at Terra Vista Golf Club Sky View at Terra Vista Golf Club
 •  
 • The Oaks at Citrus Hills Golf Club

  The Oaks at Citrus Hills Golf Club (par 71, 5.690 metrů) – 18-ti jamkové hřiště se nachází ve městě Hernado na Floridě. Hřiště se svými otevřenými fairwayemi připomíná skotská hřiště. Jedná se o krásné a náročné hřiště.  
  Detail
  The Oaks at Citrus Hills Golf Club The Oaks at Citrus Hills Golf Club
 •  
 • Brentwood Farms Golf Club

  Brentwood at Terra Vista Golf Club (par 36, 2.946 metrů) - 9-ti jamkové hřiště, které se nachází v městě Brentwood, bylo otevřeno v roce 1994. Přesto, že se jedná o devítijamkové hřiště, neznamená to, že je snadné. Leží na svahu s výhledy na bezprostřední oblast Citrus Hills. Greeny i fairwaye jsou osázeny trávou Bermuda.  
  Detail
  Brentwood Farms Golf Club Brentwood Farms Golf Club
 •  
 • The Meadows at Citrus Hills Golf Club

  The Meadows at Citrus Hills Golf Club (par 70, 5.297 metrů) – 18-ti jamkové hřiště pro začínající i pokročilé golfisty je osázeno Bermuda trávou. Jako všechna hřiště v Citrus Hills je posazeno v mírně zvlněné krajině s nádhernými výhledy do okolí. Široké fairwaye, nenáročné greeny a minimum záludností vybízejí k výsledku s nízkým skóre.
  Detail
  The Meadows at Citrus Hills Golf Club The Meadows at Citrus Hills Golf Club