Aphrodite Hills Holiday Residence

Aphrodite Hills Holiday ResidenceAphrodite Hills Holiday ResidenceAphrodite Hills Holiday ResidenceAphrodite Hills Holiday ResidenceAphrodite Hills Holiday Residence
Aphrodite Hills Holiday ResidenceAphrodite Hills Holiday Residence

Poloha: Aphrodite Hills Resort, který leží na kopcích nedaleko Paphosu, poskytuje panoramatické výhledy na Středozemní moře a na golfové hřiště Aphrodite Hills. Nejbližší pláže jsou vzdálené cca 900 metrů, letiště v Paphosu 17 km a Larnaka cca 100 km. V resortu jsou jak pokoje, tak apartmány.

Ubytování: Luxusní pokoje s balkónem nebo terasou mají výhled do zahrady nebo na bazén. Jsou vybaveny sprchou i vanou, župany a pantoflemi, je zde minibar, trezor, fén, klimatizacer, TV, zařízení na přípravu kávy a čaje, WiFi zdarma, žehlička i žehlící prkno. Za příplatek je možné mít pokoje s výhledem na moře nebo s vlastním malým bazénem na terase.

Klimatizované apartmány s obývacím pokojem (s kuchyňským koutem) a jednou až třemi ložnicemi pro 2 až 6 osob poskytují svým hostům naprosté soukromí. Všechny mají fantastický výhled na oceán nebo golfové hřiště. Ložnice mají celoplošná okna a laminátové podlahy, všechny mají vlastní balkón nebo terasu. Obývací pokoje jsou vybaveny pohovkou a křesly, v kuchyňské části pokoje je vybavená kuchyňská linka, jídelní stůl a židle. K dispozici je restaurace, bar, společný bazén pro všechny apartmány, 9 tenisových kurtů, fitness, lázně a wellness, soukromá pláž, půjčovna kol.  Internet je ve společných prostorách za poplatek.


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

 • Aphrodite Hills

  Aphrodite Hills (par 70, 5.369 m) - náročné hřiště s překrásným výhledem na Středozemní moře se rozprostírá uprostřed olivovníků a rohovníků na dvou náhorních plošinách, které jsou odděleny hlubokou roklinou. Na sedmé jamce (par 3) musíte překonat  130 metrů hlubokou propast.  
  Detail
  Aphrodite HillsAphrodite Hills
 •  
 • Secret Valley

  Secret Valley (par 72, 6.120 m) - nejprestižnější golfové hřiště na Kypru se nachází v proslulé oblasti Petra tou Romiou v místě narození Afrodity. Leží v malebném údolí obklopeném vzrostlými stromy a přírodními skalními útvary. Dlouhé zvlněné fairwaye se střídají s kratšími obtížnými úseky. Je třeba překonat rokle, stromořadí a vodní překážky. Greeny jsou lemovány velkými bunkry.
  Detail
  Secret ValleySecret Valley
 •  
 • Elea Golf Course

  Elea Golf (par 71, 6.240 m) se nachází v prestižní oblasti Kypru a nabízí prvotřídní  golf v nádherném prostředí. Náročné hřiště navrhl legendární Nick Faldo, který využil přírodních vlastností krajiny. Hřiště je umístěno v kopcovité krajině ve 3 zonách. První jamky leží v bývalém sadu rohovníků. Druhá část vede pustou krajinou s ojedinělou místní vegetací a třetí část leží v krajině s velkolepými...
  Detail
  Elea Golf CourseElea Golf Course
 •  
 • Minthis Hills

  Minthis Hills (par 72, 6.060 m) - nejstarší hřiště na Kypru. Nachází se v areálu kláštera z 12.století a je charakterizováno klidným prostředím s fascinujícími výhledy na hory. Leží v nadmořské výšce 550 metrů, takže hra je osvěžující i uprostřed léta. Fairwaye jsou lemovány ovocnými stromy a vinnou révou. Zajímavá je hra při dozrávání vlašských ořechů.   
  Detail
  Minthis HillsMinthis Hills